0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ЈОТУП 22мм Брзо Ослободување Најлонска Лента За Часовници За Гармин Феникс 6Х 6 Про Паметен Часовник Лесен Зглоб Феникс 5Х 5 Плус 935 С60 Кватикс5

ЈОТУП 22мм Брзо Ослободување Најлонска Лента За Часовници За Гармин Феникс 6Х 6 Про Паметен Часовник Лесен Зглоб Феникс 5Х 5

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Земја Како Што Е Означено. *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Специјално дизајниран конектор,лента За зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат