0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Аавипс Долги Брисеви Без Влакненца Брисеви За Чистење Со Долга Рачка Повеќенаменски Стапчиња За Брис Со Совети Од Микрофибер

Аавипс Долги Брисеви Без Влакненца Брисеви За Чистење Со Долга Рачка Повеќенаменски Стапчиња За Брис Со Совети Од Микрофибер

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

●Врвен Квалитет●AAwipes ултра долги брисеви со долга рачка (6.3") Модел # AW857 A со флексибилна двослојна плетена суперфина глава од микрофибер поседува највисоко ниво на чистота и одличен отпорен на растворувачи. AAwipes, професионален и сигурен бренд на кој можете да му верувате во областа на снабдувањето со санитарни и чисти простории. ①Одлична Алатка за Чистење На Мали Места со Ултралонг Должина Од 6,3 Инчи Аавипс ултралонг чистење брис со флексибилен внатрешен врв на лопатка работи добро и во макро или во микро работа. Брисевите за чистење се дизајнирани за отстранување на нечистотијата од тешко достапната област, како што е цевката за огнено оружје. Се одликува со одлична честичка и заробување и задржување; овозможува пристап до многу мали области и пукнатини. Погоден е за отстранување на флукс и леплива лента или вишок моторно масло од прашина, не оставајќи прашина или влакненца зад себе. ●Одлична Компатибилност со Растворувачи ● Овие стапчиња за чистење имаат одлична компатибилност со најпознатите растворувачи, вклучувајќи алкохол и ацетон. Има одлична апсорпција и капацитет за задржување на растворувачи за лесно чистење. ●Пакување во Строга Средина За Чиста Просторија ● Произведено И спакувано Во Чиста Просторија Од Класа 100-1000, брисевите Со детали Од Микрофибер покажуваат ниски честички и содржина на јони, ослободени од силикон и амид. ●Повеќенаменските Брисеви Се исто така одлични за чистење на огнено оружје како пиштол или пиштол, брисеви за чистење пушки или чисти глави на инк-џет печатачи како брисеви за чистење Печатачи, или за чистење оптички инструменти како камери и Леќи, или за чистење електроника, на ПР.брисеви од плочи ОД пхб или брисеви од тврди дискови, или се користат во научни лаборатории како лабораториски брисеви, или во гаражни врати, автомобили, музички инструменти како флејта, или да се користат како чистење брисеви за тастатури и паметни телефони, автомобил, уметност и занаети, машини за шиење и за оптика роланд.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат