0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
EYЛКМ Керамика Се Користи Како Рачно Изработена Пепел, Погодна За Остатоци Од Животни, Погодна За Гробишта, Користена Како Кутии за Кремирање За Човечка Пепел

EYЛКМ Керамика Се Користи Како Рачно Изработена Пепел, Погодна За Остатоци Од Животни, Погодна За Гробишта, Користена Како Кутии

DEN 3109.12
Достапно за нарачка

Залиха

ГОЛЕМИНА : Висина : 11см, Ширина : 10см, капацитет на вода околу 400мл. Нашите сувенири ви дозволуваат да ги споделите спомените на вашите најблиски со пријателите. Одлично за споделување на вашето тело со семејството или пријателите. Може да се користи и за чување остатоци од кремирање на кучиња, мачки или домашни миленици. ЗАПЕЧАТУВАЊЕ : пепелта се чува безбедно и непречено низ горниот капак, лесно се собира и се чува на достоинствен начин за да се сподели пепелта на љубовникот. МАТЕРИЈАЛ : eral урната што се користи за складирање на пепел, е елегантен сад направен од керамика, во кој пепелта е безбедно поставена внатре. Дното е полирано и мазно за да го заштити вашиот мебел. КВАЛИТЕТ : Нашите ковчези се рачно изработени од уникатна керамичка изработка. Без разлика дали тоа е дизајнот на нашите производи, или прирачникот и цената, тоа е вашиот најдобар избор. Ви Благодариме за изборот на нашите производи. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. ГОЛЕМИНА : Висина : 11см, Ширина : 10см, капацитет на вода околу 400мл. Нашите сувенири ви дозволуваат да ги споделите спомените на вашите најблиски со пријателите. Одлично за споделување на вашето тело со семејството или пријателите. Може да се користи и за чување остатоци од кремирање на кучиња, мачки или домашни миленици. ЗАПЕЧАТУВАЊЕ : пепелта се чува безбедно и непречено низ горниот капак, лесно се собира и се чува на достоинствен начин за да се сподели пепелта на љубовникот. МАТЕРИЈАЛ : eral урната што се користи за складирање на пепел, е елегантен сад направен од керамика, во кој пепелта е безбедно поставена внатре. Дното е полирано и мазно за да го заштити вашиот мебел. КВАЛИТЕТ : Нашите ковчези се рачно изработени од уникатна керамичка изработка. Без разлика дали тоа е дизајнот на нашите производи, или прирачникот и цената, тоа е вашиот најдобар избор. Ви Благодариме за изборот на нашите производи. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Губењето придружник што го сакавте е исклучително тешко. Омекнете го убодот со убава рачно изработена урна.Дизајнот на мирот ќе ви даде задоволство да го знаете вашето придружно последно место за одмор.- Само урната ја знае последната топлина на душата што минува, пепел влажна од солзи.- Нашата урна со висококвалитетен и дискретен мирен дизајн ќе ви даде мир на умот и ќе создаде навистина убаво место за одмор за вашата сакана ones.Name : Керамички урнкрафт : Рачно Изработен занаетпрепорачано : Античка елеганцијаматеријал : пакет За Керамика : 1 € керамичка урна боите може да имаат различни како дисплеј за разлика, ве молиме разберете.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат