0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Генерички Елек За Кучиња За Миленичиња Додатоци За Мрежести Јаки За Дишење Прилагодлив Безбедносен Ремен За Кучиња Погоден За Средни И Големи Кучиња

Генерички Елек За Кучиња За Миленичиња Додатоци За Мрежести Јаки За Дишење Прилагодлив Безбедносен Ремен За Кучиња Погоден За

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Лесен за носење и полетување. Внатре е обложен со мек материјал за заштита на вашето домашно милениче. Прилагодлив Ремен За Градите Со Брава За Прицврстување. Лесно прилагодливи ремени околу вратот и градите за максимална удобност. Направете го вашето куче лесно за набудување и безбедно, совршено за секојдневни прошетки. Лесен за носење и полетување. Внатре е обложен со мек материјал за заштита на вашето домашно милениче. Прилагодлив Ремен За Градите Со Брава За Прицврстување. Лесно прилагодливи ремени околу вратот и градите за максимална удобност. Направете го вашето куче лесно за набудување и безбедно, совршено за секојдневни прошетки. Лесен за носење и земање off.It е обложен внатре со мек материјал за да го заштити вашето Милениче прилагодлив Ремен За Градите со Прицврстувачки Ленти За Прицврстување околу вратот и градите за максимална удобност направете го вашето куче лесно да се набудува и безбедно, совршено за секојдневни прошетки.Спецификација : Материјал : Оксфордсајз : С, М, Лпакаж : пет елек Х 1НОТИ : 1.Ве молиме Дозволете 0,4-0,8 инчи Се Разликува поради Рачно Мерење, благодарам.3.Димензиите за ставки може да варираат малку помали или поголеми од наведените во зависност од style.3.As различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат