0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
150W КЛАСТЕР LED Светилка Омни-Насочен 5500k E39 Замена ЗА 600W КРИЕШЕ

150W КЛАСТЕР LED Светилка Омни-Насочен 5500k E39 Замена ЗА 600W КРИЕШЕ

DEN 220.80
Достапно за нарачка

Залиха

Голема Заштеда На Енергија!. Светла-ВИСОКА CRI-Висока лумен излез. Висок Фактор На Моќност-Само Баласт. Вградени Супресори и Заштита од Пренапони. Едноставна Инсталација-Висок Лумен по Вати-Солиден Дизајн. Голема Заштеда На Енергија!. Светла-ВИСОКА CRI-Висока лумен излез. Висок Фактор На Моќност-Само Баласт. Вградени Супресори и Заштита од Пренапони. Едноставна Инсталација-Висок Лумен по Вати-Солиден Дизајн. 150w Кластер Висока Моќност Омни-Насочен ЛЕД Сијалица. Замена за 600 СКРИЕНИ Метални Халидни и/или Натриумски Светилки Со Висок Притисок.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат