0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кантендо 5 парчиња Налепница За Налепници Со Панамско Знаме - Панамски Знамиња Рефлектирачки Налепници За Винил Автомобил-За Водоотпорна Налепница За Браник На Ав?

Кантендо 5 парчиња Налепница За Налепници Со Панамско Знаме - Панамски Знамиња Рефлектирачки Налепници За Винил Автомобил-За

DEN 152.80
Достапно за нарачка

Залиха

●ГОЛЕМИНА НА НАЛЕПНИЦА за ЗНАМЕ 5 Пакет со големина на налепница за знаме : 2,5 во * 4,5 инчи. Мали налепници за знаме може да се користат на браници на автомобили,прозорци,тврда капа,камион,задни прозорци,лаптопи итн. ●ИЗДРЖЛИВА НАЛЕПНИЦА за ЗНАМЕ ● налепницата за тактичко знаме е изработена од Винил пвц материјал,Рефлектирачки,водоотпорен и отпорен на избледување, може да се користи во затворени простории и на отворено. ●МЕТОД на ФИКСАЦИЈА ● налепницата на знамето доаѓа со силно лепило,избришете ја површината на автомобилот чиста,а потоа залепете ја налепницата.Бои отпорни НА УВ, светли бои, силно сонце, ветер/дожд, без влијание. ●ИЗБОР на ПАТРИОТ за секој патриот или ветеран кој ги сака Службениците за Спроведување на Законот , ова е одлична декорација и подарок. Користете го за поддршка на нашата земја и армија. ●ОБЕЗБЕДУВАЊЕ КВАЛИТЕТ● ние Сме сигурни во квалитетот на оваа налепница за знаме,доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро. Ние ќе обезбедиме навремена услуга за нашите клиенти и ќе ви обезбедиме одлично целокупно искуство за купување. 100% гаранција за враќање на парите!. ●ГОЛЕМИНА НА НАЛЕПНИЦА за ЗНАМЕ 5 Пакет со големина на налепница за знаме : 2,5 во * 4,5 инчи. Мали налепници за знаме може да се користат на браници на автомобили,прозорци,тврда капа,камион,задни прозорци,лаптопи итн. ●ИЗДРЖЛИВА НАЛЕПНИЦА за ЗНАМЕ ● налепницата за тактичко знаме е изработена од Винил пвц материјал,Рефлектирачки,водоотпорен и отпорен на избледување, може да се користи во затворени простории и на отворено. ●МЕТОД на ФИКСАЦИЈА ● налепницата на знамето доаѓа со силно лепило,избришете ја површината на автомобилот чиста,а потоа залепете ја налепницата.Бои отпорни НА УВ, светли бои, силно сонце, ветер/дожд, без влијание. ●ИЗБОР на ПАТРИОТ за секој патриот или ветеран кој ги сака Службениците за Спроведување на Законот , ова е одлична декорација и подарок. Користете го за поддршка на нашата земја и армија. ●ОБЕЗБЕДУВАЊЕ КВАЛИТЕТ● ние Сме сигурни во квалитетот на оваа налепница за знаме,доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро. Ние ќе обезбедиме навремена услуга за нашите клиенти и ќе ви обезбедиме одлично целокупно искуство за купување. 100% гаранција за враќање на парите!. "Налепница Од 5 парчиња Налепница Од Панамско Знаме-Знамиња Од Панама Рефлектирачки Налепници За Винил Автомобил-За Водоотпорна Налепница За Браник На Прозорецот на Автомобилот (2,5 х 4,5 Инчи) оваа налепница за знаме е изработена од пвц материјал, водоотпорна и отпорна на избледување. Налепницата на знамето доаѓа со силно лепило, само избришете ја површината на автомобилот чиста и потоа залепете ја. тактички налепници за знаме : Боја : количина на боја : 5 парчиња Големина На Налепница : 2,5 Во h * 4,5 во W метод На Фиксирање : залепете инспиративна налепница за знаме како патриот, или поранешен војник, Службеници за Спроведување На Законот, налепниците На Националното знаме ќе ви дадат инспиративно чувство. Користете го за да ја изразите својата решеност да ја поддржите земјата и армијата. Мултифункционалните налепници за Знаме може да се залепат на вратите на автомобилот, прозорците, задните прозорци; домашни поштенски сандачиња, врати; лаптоп.Секој патриот се надева дека ќе добие убава и издржлива тактичка налепница за знаме.".

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат