0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
JF-Xuan Дигитален Калипер 0-100mm Vernier Caliper Mini High Precision Digital Electronic Caliper HD Digital Caliper Caliper

JF-Xuan Дигитален Калипер 0-100mm Vernier Caliper Mini High Precision Digital Electronic Caliper HD Digital Caliper Caliper

DEN 973.12
Достапно за нарачка

Залиха

Резолуција : 0.01. Опсег : 0-100 (мм). Боја : Сина црна. Голем приказ на екранот. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ви ја обезбедиме услугата. Големина : 0-100 MM✮Warranty : Ако имате проблем, само не двоумете се да контактирате со нас - со нетрпение ги очекуваме клиентите на Youd Dear, има толку многу производи во оваа продавница, тука можете да ги изберете вашите омилени производи. Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не навреме.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат