0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Среќа Моне 25/50/100 парчиња Крст Ласер Исечете кутии за подароци за бонбони за крштевање кутии за крштевање за крштевање на венчаница за бебиња за туширање црква Деко?

Среќа Моне 25/50/100 парчиња Крст Ласер Исечете кутии за подароци за бонбони за крштевање кутии за крштевање за крштевање на

DEN 111.84
Достапно за нарачка

Залиха

Изработено од бисерна уметничка хартија со уникатен шуплив вкрстен дизајн, достапна во 5 бои : розова, бела, беж, жолта и лаванда. Големина : 2 x 2 x 2.95inch / 5 x 5 x 7.5cm, ве молиме имајте во предвид дека оваа кутија за бонбони може да се вклопи само за 2 парчиња Ferrero или 6-10 бакнежи чоколади, а не одговара за cupcake. Дојдете рамно спакувани и треба да се соберете сами. Совршено за крштевање на туш за бебиња, крштевање, црква, свадба, забава, прослава, можете да пополните со бонбони, чоколади, колачиња или мал подарок за вашите гости. Имаме многу различни стилови на кутии со бонбони и материјали за забави на свадби, можете да пребарувате клучни зборови, како што се „Свадба“, „Кутија“, „забава“, „декорација“ во нашата продавница. Изработено од бисерна уметничка хартија со уникатен шуплив вкрстен дизајн, достапна во 5 бои : розова, бела, беж, жолта и лаванда. Големина : 2 x 2 x 2.95inch / 5 x 5 x 7.5cm, ве молиме имајте во предвид дека оваа кутија за бонбони може да се вклопи само за 2 парчиња Ferrero или 6-10 бакнежи чоколади, а не одговара за cupcake. Дојдете рамно спакувани и треба да се соберете сами. Совршено за крштевање на туш за бебиња, крштевање, црква, свадба, забава, прослава, можете да пополните со бонбони, чоколади, колачиња или мал подарок за вашите гости. Имаме многу различни стилови на кутии со бонбони и материјали за забави на свадби, можете да пребарувате клучни зборови, како што се „Свадба“, „Кутија“, „забава“, „декорација“ во нашата продавница. Димензија : 2 x 2 x 2,95inch / 5 x 5 x 7.5cm (L x W x H) Пакет вклучува : 25 x кутии 25 x панделки топли совети : 1. секоја кутија може да содржи само 2 Ferrero или 6-10 бакнежи чоколади, чоколади, чоколади, чоколади, чоколади, чоколади, чоколади, бакнежи, чоколади, чоколади со бакнежи, чоколади, чоколади, бакнежи, чоколади, чоколади, бакнежи, чоколади, чоколади со бакнежи, Не одговара за кекс. 2. Кутиите се рамни спакувани и треба да се соберат сами.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат