0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
СТИНГЕР SSVLBTN Серија на вредност Негативен терминал на батеријата 1/0GA & 4GA & 8GA излези

СТИНГЕР SSVLBTN Серија на вредност Негативен терминал на батеријата 1/0GA & 4GA & 8GA излези

DEN 148.16
Достапно за нарачка

Залиха

Висок квалитет што е направен во Кина. Платинум со златна завршница. Одговара на позитивни или негативни постови. Жици и терминали на батерии. Жици и терминали на батерии. Одговара на позитивни или негативни постови. Платинум со завршна обработка на злато. Висок квалитет што е направен во Кина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат