0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Г * Г МЕМОРИЈАЛНА УРНА ЗА ВОЗРАСНИ, УРНИ ЗА КРЕМИРАЊЕ ЗА ЧОВЕЧКА ПЕПЕЛ, ПОГРЕБНА УРНА, МЕМОРИЈАЛНА УРНА, СПОМЕНИ ЗАСЕКОГАШ, Урни направени Со Љубов ОД ДИЗАЈН ГАЛЕРИЈ?

Г * Г МЕМОРИЈАЛНА УРНА ЗА ВОЗРАСНИ, УРНИ ЗА КРЕМИРАЊЕ ЗА ЧОВЕЧКА ПЕПЕЛ, ПОГРЕБНА УРНА, МЕМОРИЈАЛНА УРНА, СПОМЕНИ ЗАСЕКОГАШ,

DEN 608.00
Достапно за нарачка

Залиха

ПРЕКРАСНА И УБАВА УРНА ЗА ВАШИТЕ НЕГУВАНИ НАЈБЛИСКИ ОСТАНУВА, ЌЕ ДОНЕСЕ УТЕХА И ЌЕ СЕ СЕТИ НА ПРЕКРАСНИОТ ЖИВОТ ШТО ГО ЖИВЕЕЛЕ ВАШИТЕ НАЈБЛИСКИ. ПОЧЕСТЕТЕ ЈА ВАШАТА САКАНА СО ПРИКАЖУВАЊЕ НА НИВНАТА ПЕПЕЛ ВО ОВАА ПРЕКРАСНА И ЕЛЕГАНТНА РАЧНО ИЗРАБОТЕНА ПЕРСОНАЛИЗИРАНА УРНА. ПРЕКРАСНА ЗАВРШНИЦА ШТО ЌЕ ВИ ГО СТОПЛИ СРЦЕТО, СЕКОЈ ПАТ КОГА ЌЕ ЈА ПОГЛЕДНЕТЕ ОВАА ПРЕКРАСНА УРНА ЌЕ БИДЕТЕ ГОРДИ НА НЕГОВИОТ КВАЛИТЕТ И СУПЕРИОРЕН ТОПОЛ ДИЗАЈН. ЦЕЛИОТ МАТЕРИЈАЛ. ОВИЕ ПОГРЕБНИ УРНИ ЗА КРЕМИРАЊЕ ЌЕ ВИ ГО ОБЕЗБЕДАТ ИСТОТО ОЛЕСНУВАЊЕ ШТО ВИ ГО ОБЕЗБЕДУВА ВАШАТА САКАНА ДОДЕКА БИЛЕ ЖИВИ. ОВАА РАЧНО ИЗРАБОТЕНА УРНА Е ИЗРАБОТЕНА ОД ПРЕМИУМ МЕТАЛ, КОЈ НЕМА ДА ЧИП ИЛИ ПУКНЕ И Е НАПРАВЕН СО ИЗДРЖЛИВ ФИНИШ. ПРЕКРАСНА И УБАВА УРНА ЗА ВАШИТЕ НЕГУВАНИ НАЈБЛИСКИ ОСТАНУВА, ЌЕ ДОНЕСЕ УТЕХА И ЌЕ СЕ СЕТИ НА ПРЕКРАСНИОТ ЖИВОТ ШТО ГО ЖИВЕЕЛЕ ВАШИТЕ НАЈБЛИСКИ. ПОЧЕСТЕТЕ ЈА ВАШАТА САКАНА СО ПРИКАЖУВАЊЕ НА НИВНАТА ПЕПЕЛ ВО ОВАА ПРЕКРАСНА И ЕЛЕГАНТНА РАЧНО ИЗРАБОТЕНА ПЕРСОНАЛИЗИРАНА УРНА. ПРЕКРАСНА ЗАВРШНИЦА ШТО ЌЕ ВИ ГО СТОПЛИ СРЦЕТО, СЕКОЈ ПАТ КОГА ЌЕ ЈА ПОГЛЕДНЕТЕ ОВАА ПРЕКРАСНА УРНА ЌЕ БИДЕТЕ ГОРДИ НА НЕГОВИОТ КВАЛИТЕТ И СУПЕРИОРЕН ТОПОЛ ДИЗАЈН. ЦЕЛИОТ МАТЕРИЈАЛ. ОВИЕ ПОГРЕБНИ УРНИ ЗА КРЕМИРАЊЕ ЌЕ ВИ ГО ОБЕЗБЕДАТ ИСТОТО ОЛЕСНУВАЊЕ ШТО ВИ ГО ОБЕЗБЕДУВА ВАШАТА САКАНА ДОДЕКА БИЛЕ ЖИВИ. ОВАА РАЧНО ИЗРАБОТЕНА УРНА Е ИЗРАБОТЕНА ОД ПРЕМИУМ МЕТАЛ, КОЈ НЕМА ДА ЧИП ИЛИ ПУКНЕ И Е НАПРАВЕН СО ИЗДРЖЛИВ ФИНИШ. РАЧНО ИЗРАБОТЕНА И ИЗРАБОТЕНА ОД ЉУБОВ ОД "ДИЗАЈН ГАЛЕРИЈА" ЈА ДРЖИ ЦЕЛОСНАТА ПЕПЕЛ НА ВАШАТА САКАНА. ПЕПЕЛТА БЕЗБЕДНО СЕ ЧУВА НА МИРЕН И НЕПРЕЧЕН НАЧИН ПРЕКУ НАВОЈ НА ВРВОТ. НИЕ СЕ СТРЕМИМЕ ДА ВИ ОБЕЗБЕДИМЕ НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ ТРАЈНИ ПОЧИТ ЗА ВАШАТА САКАНА И НЕМА ДА ОЦРНИ. ИМАМЕ УНИКАТЕН ИЗБОР НА МЕСИНГ, АЛУМИНИУМ И УРНИ ЗА КРЕМИРАЊЕ ДРВО. ЦВРСТА УРНА РАЧНО ИЗРАБОТЕНА СО ЉУБОВ КВАЛИФИКУВАНА РАЧНА РАБОТА СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ. ЗА ДА ЈА ЗАДРЖИТЕ ВАШАТА САКАНА ОСТАНУВА ДА ГИ ЗАДРЖИТЕ ВАШИТЕ СПОМЕНИ ЗАСЕКОГАШ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат