0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
X-Dree 30cm 12 Мека пластична флексибилна лента за мерка владетел сина бела (30 см 12 '' regla de cinta métrica Flexible de Plástico Blando Azul Blanc-o

X-Dree 30cm 12 Мека пластична флексибилна лента за мерка владетел сина бела (30 см 12 '' regla de cinta métrica Flexible de

DEN 348.80
Достапно за нарачка

Залиха

Име на производот : мерка на лента; материјал : мека пластика. Главна боја : сина, бела; мерење : 30 см, 12 ". Големина : 37,7 x 0,9 x 0,8 см/ 14,8" x 0,4 "x 0,3" (L*W*H). Нето тежина : 71g (PESO NETO : 71g. Содржина на пакет : 1 x мерка за лента (Contenido del Paquete : 1 x cinta métrica. 30cm 12 "Мека пластична флексибилна мерка за флаксибилна лента, сина белоцентација се од едната страна и инчи на обратно. За продавницата за домови и облека, е совршен подарок за кројачи. Исто така може да се користи како инструмент за цртање, можете лесно да нацртате неправилна крива со овој флексибилен владетел.0description in Spanish30cm 12 '' regla de cinta métrica Flexible de plástico blando azul blanc-blanc- Onombre del Producto : Cinta Métrica; Материјал : Plástico Blandocolor директор : Azul, Blanc-O; Medida : 30 cm, 12 '' Tamaño : 37,7 x 0,9 x 0,8 cm / 14.8 '' x x 0,4 '' x x 0,3 '' (L * (L * (L * (L * (L * (L * (L * (L * (L * (L * (L * (L * W * H) PESO Neto : 71 GContenido del Paquete : 1 x Cinta Métrica.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат