0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
висесани Бербер Кејп Ананас Цвет Егзотичен Тропски Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа За Бричење Брада Бричење Л

висесани Бербер Кејп Ананас Цвет Егзотичен Тропски Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Ако треба да застанете и да се оддалечите за време на чешлањето, можете да ги закачите ремените на вратот на куките на вшмукувачките чаши. Исто така, лесно се чисти и брзо се суши. Флексибилен и доволно долг за да ја задоволи побарувачката на повеќето луѓе. *** БРЕНД** * ВИСЕСАНИ значи обезбедување живописен дезен и стилски стил За Додатоци За Убавина Комплети За Бричење И Дотерување . Поддршка избришете ја чистата, исто така поддржувајте машинско перење или хемиско чистење. Професионален салон кејп специјално дизајниран за сечење или стилизирање на косата. ●СОВРШЕНА ЗАШТИТА : кога правите фризура, тоа ефикасно ќе спречи влакната да паднат во облеката. И возрасните и децата можат да користат. Дефинитивно е идеален додаток за сечење и стилизирање на косата. По употреба, повлечете ги помошните контакти на вшмукувачката чаша за да ја одделите од огледалото.Модната фризерска наметка добро се вклопува за жени, а исто така и за мажи. Во исто време, тоа се залага и за оптимистичкиот став и страста кон животот. Погоден за професионална употреба во салонот. Добар материјал со фина изработка.●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал. €СООДВЕТЕН ЗА ВОЗРАСНИ И ДЕЦА : Прилагодливо еластично деколте за да одговара на различните големини на вратот. Прилагодливи токи за да избегнете паѓање на брадата или косата внатре.NO НЕРЕДОТ ќе ја направи вашата сопруга посреќна. НАЈДОБРИ ПОДАРОЦИ - - - - Размислете за подароци како роденден, денот на таткото, денот на мајката, денот на вљубените, денот на велигден, денот на децата, денот на жената, карневалот, 4 јули, божиќен подарок за семејството,момчињата, девојката,сопрузите сопругата и татковците. Тоа е одличен избор За Салон И Домашна Употреба***ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ*** Производ : Берберска Наметка Со токи Материјал : ПУЛ + Големина На Полиестер : W57 x L65 инчи/140*165 См Пакет : 1*Кејп За Сечење Коса+2*Вшмукување Чаши ***ПРЕДНОСТ*** БЕЗ НЕРЕД ЗАШТЕДЕТЕ ВРЕМЕ- нашата наметка за престилка за брада беше дизајнирана да ви го олесни животот кога ќе ги избричите брадата и мустаќите,Престилка За фаќање брада Може Да ја фати Целата Брада Што Се Испушта Лесно disposal. visesunny Barber Cape дали сте неверојатен избор кој ја има најновата верзија со висококвалитетен дизајн!. ВИСОК КВАЛИТЕТ И ОДГОВАРА ЗА СИТЕ ВОЗРАСНИ - - - - - Нашата брада кејп лигавче (Бербер Кејп) со мазна површина, мека и пријателска за кожата, нелеплива коса, антистатичка, коса или брада може лесно да се ослободи од лигавчето. ●АНТИСТАТИЧКИ : Професионалната фризерска тоалета за сечење коса прифаќа антистатичка, отпорна на топлина, против брчки, без пилинг, без ткаенина со врвен квалитет на гребење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат