0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Женрика 60мм Природен Прав Кристално Топче Полиран Мазен мебел За Домашна Канцеларија Со Дрвена Основа

Женрика 60мм Природен Прав Кристално Топче Полиран Мазен мебел За Домашна Канцеларија Со Дрвена Основа

DEN 419.20
Достапно за нарачка

Залиха

Ориген : Отрос. Артикуло : . Марка : Ксуан Чен Кристал. Си лас фуентес де патенте : Нема сено. Боја роза. Ориген : Отрос. Артикуло : . Марка : Ксуан Чен Кристал. Си лас фуентес де патенте : Нема сено. Боја роза. Потекло : Друг Товарен Број : Бренд p12165 : Chenxuancrystal Патент Извор : Нема Боја : Розова Површина Процес : Полирање Пакување : картон пакување МОЖЕ ЛОГОТО? бидете печатени процес На Производство : Мелење Материјал : Кристален Извор : Природен Материјал : Прав Кристален Производ Број : Големина : дијаметар На Избор 6 см, дијаметар На Избор 7 см, дијаметар На Избор 8 см, дијаметар На Избор 9 см, дијаметар На Избор 10 см, Обработка Прилагодување : Да Форма : Геометрија Дали прекуграничниот извоз е наменет исклучиво за снабдување : Стил : Кинеска висечка форма : Увоз на декорација : Нема Категорија : Кристална Топка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат