0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мерач на дигитална длабочина, 0-150мм 0,01мм не'рѓосувачки челик Верниер Калипер, дигитална длабочина на мерач на мерач на мерач на калипер, електронски Верниер

Мерач на дигитална длабочина, 0-150мм 0,01мм не'рѓосувачки челик Верниер Калипер, дигитална длабочина на мерач на мерач на мерач

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

[Премиум материјал] - Направено од врвен нерѓосувачки челик, добра сила со стабилни карактеристики и голема сигурност. [Лесно за употреба] - поставување „0“ на која било позиција, конверзија на системот за мерење на ММ / инчи. [Висока точност] - Големините на длабочина можат лесно и точно да се мерат. [Идеален избор] - Брз приказ на измерената вредност на екранот, без грешка во брзина. [Јасно читање] - Дигитални дебеломер за лесно, директно и јасно читање. Карактеристики : 1. Направено од врвен не'рѓосувачки челик, добра јачина со стабилни карактеристики и голема сигурност. 2. Димензиите на длабочината можат лесно и прецизно да се мерат. 3. Поставување на "0" на која било позиција, конверзија на системот за мерење mm / инчи. 4. Брз приказ на измерената вредност на екранот, без грешка во брзина. 5. Дигитални дебеломер за лесно, директно и јасно читање. Спецификација : Состојба : 100% сосема нова ставка Тип : Мерач на мерач на длабочина : 0-150мм Резолуција : 0,01мм Материјал : Батерија од не'рѓосувачки челик : 2 * CR2032 (не е вклучен) Список на пакети : 1 * Мерач на длабочина Белешка : 1. Ве молиме дозволете мало Грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артикалот прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлично од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.

Карактеристики на предлогот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Depth Gauge
Measuring range:
0-150mm
Resolution:
0.01mm
Material:
Stainless steel
Battery:
2 * CR2032 (Not Included)
Package List:
1 * Depth Gauge:
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Купувачи како што избираат