0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Глава за мелење на тркалото за мелење со дијаманти од сребрена линија 40 x 10мм глава

Глава за мелење на тркалото за мелење со дијаманти од сребрена линија 40 x 10мм глава

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Глава обложена со дијамант со тешка должина со рачка за згрозување за безбеден зафат. Фустани низ ширината на тркалата за мелење за да се даде ласкава површина. Го обновува и продолжува животот на мелење тркала. Забиена рачка за безбеден зафат. За употреба со тркала за мелење Silverline. Глава обложена со дијамант со тешка должина со рачка за згрозување за безбеден зафат. Фустани низ ширината на тркалата за мелење за да се даде ласкава површина. Го обновува и продолжува животот на мелење тркала. Забиена рачка за безбеден зафат. За употреба со тркала за мелење Silverline.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат