0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кожалка за кожени садови, држач за преклопување на таблички, плоштад на плоштади, плоча за организатор за промена на монета, розово розово цвет цветно гроздобер

Кожалка за кожени садови, држач за преклопување на таблички, плоштад на плоштади, плоча за организатор за промена на монета,

DEN 175.84
Достапно за нарачка

Залиха

Големина - 14,5х14,5х3 см (распространета големина - 20,5х20,5 см). Материјал - Направен од висококвалитетна кожа микрофибер, таа е издржлив и стилски. Може да се избрише со крпа, но не и измиена. Многу прилики - Погодно е да се стават во канцеларии, дневни соби, влезови, спални соби и бањи. Тоа ја прави вашата соба пософистицирана и уникатна. Повеќенаменски - може да држи часовници, клучеви, накит, монети и други мали предмети, исто така добар избор за вашата декорација на домот. Персонализирана прилагодување - има уште многу фиоки во нашата продавница. Она што е поинтересно е што нудиме бесплатни услуги за прилагодување, ги испраќаме вашите омилени слики! Можеби сопствената послужавник има повеќе смисла како подарок. Големина - 14,5х14,5х3 см (распространета големина - 20,5х20,5 см). Материјал - Направен од висококвалитетна кожа микрофибер, таа е издржлив и стилски. Може да се избрише со крпа, но не и измиена. Многу прилики - Погодно е да се стават во канцеларии, дневни соби, влезови, спални соби и бањи. Тоа ја прави вашата соба пософистицирана и уникатна. Повеќенаменски - може да држи часовници, клучеви, накит, монети и други мали предмети, исто така добар избор за вашата декорација на домот. Персонализирана прилагодување - има уште многу фиоки во нашата продавница. Она што е поинтересно е што нудиме бесплатни услуги за прилагодување, ги испраќаме вашите омилени слики! Можеби сопствената послужавник има повеќе смисла како подарок. Ние сме одговорни за секоја нарачка и ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Ние се обидуваме да направиме подобро.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат