0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
CXD-GEM Rough Purple Lepidolite Crystal Christal Collection Flat-кутија од 9-15 парчиња-тежина приближно 1,5-2 фунти

CXD-GEM Rough Purple Lepidolite Crystal Christal Collection Flat-кутија од 9-15 парчиња-тежина приближно 1,5-2 фунти

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Големина на кутијата : 7*5*2 инчи; Тежина : 1,5-2 bs; Една кутија со груб виолетова лепидолит може да вклучува 9-15 парчиња, секое парче флуорит приближно 1,6-2,5 инчи. Ве молиме, kindубезно разберете дека секој камен е уникатен и може да се разликува во боја и форма, ќе добиете камења слични на прикажаните слики. Избран виолетова лепидолит, секое парче е уникатно и со убава боја. Погодно за колекција на кристали, чакра решетка, лекување на Реики, декорација на домови и дадена како подарок. Пронајдете повеќе кристали и камења, пребарувајте CXD-GEM на!. Големина на кутијата : 7*5*2 инчи; Тежина : 1,5-2 bs; Една кутија со груб виолетова лепидолит може да вклучува 9-15 парчиња, секое парче флуорит приближно 1,6-2,5 инчи. Ве молиме, kindубезно разберете дека секој камен е уникатен и може да се разликува во боја и форма, ќе добиете камења слични на прикажаните слики. Избран виолетова лепидолит, секое парче е уникатно и со убава боја. Погодно за колекција на кристали, чакра решетка, лекување на Реики, декорација на домови и дадена како подарок. Пронајдете повеќе кристали и камења, пребарувајте CXD-GEM на!. Уживајте во прекрасен живот со производи CXD-Gem Gemstone! Причина да изберете CXD-GEM Purple Lepidolite Collection Box : -Виолетова лепидолит е добар за да ни помогне да го намалиме стресот и да се смириме. Погодно за геологија научно образование за деца или додадете како минерални збирки. Специјална белешка : Ние го негуваме целосното задоволство од нашите производи и услуги, ако има нешто што можеме да помогнеме, ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта или услуги. Секој предлог е добредојден.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат