0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ШЕНКАНГ СИН Џеб Случај Погоден за iPhone 6/6S Плус Змија Кобра Уметност - 27 Пари&засилувач; Лична КАРТА Картичка Слотови Паричник Kickstand Мултифункционален Мобилен Телефо?

ШЕНКАНГ СИН Џеб Случај Погоден за iPhone 6/6S Плус Змија Кобра Уметност - 27 Пари&засилувач; Лична КАРТА Картичка Слотови Паричник

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

[ Телефон Модел] : ZHONGXINSW i Phone 6/6 S Плус паричник случај со специјални Змија Cobra Уметност - 27 шема, носат телефон, картички, ПРОЕКТ, пари итн. [Дизајн] : Одличен дизајн со повеќе слотови за картички кои го исполнуваат вашето секојдневие, отстранлив ремен и копче за прицврстување за безбедно затворање лесен пристап. [Карактеристики] : Мултифункционален со штанд за вашиот погодност за гледање филм и видео разговор. [Материјал] : кожата СТП која е нетоксична, еколошки материјал обезбедува силна заштита од удари, оштетувања, прашина и гребнатини. [Гаранција] : 1 година безусловно враќање или бесплатно заменете ако неисправни или какви било проблеми со квалитетот. [ Телефон Модел] : ZHONGXINSW i Phone 6/6 S Плус паричник случај со специјални Змија Cobra Уметност - 27 шема, носат телефон, картички, ПРОЕКТ, пари итн. [Дизајн] : Одличен дизајн со повеќе слотови за картички кои го исполнуваат вашето секојдневие, отстранлив ремен и копче за прицврстување за безбедно затворање лесен пристап. [Карактеристики] : Мултифункционален со штанд за вашиот погодност за гледање филм и видео разговор. [Материјал] : кожата СТП која е нетоксична, еколошки материјал обезбедува силна заштита од удари, оштетувања, прашина и гребнатини. [Гаранција] : 1 година безусловно враќање или бесплатно заменете ако неисправни или какви било проблеми со квалитетот. ZHONGXINSW дизајниран iphone 6/6 S плус паричник случај за вас и оној што се грижите : Девојка, Дечко, пријатели, семејство итн.Карактеристики : [Компатибилност] : Компатибилен за i Phone 6/6 S плус и безжично полнење, носење телефон, картички, ЛИЧНА КАРТА, готовина во едно итн.,. Исто така, обезбедува голема заштита за вас телефон [Дизајн] : капакот на превртување има функција за штанд што нуди практично искуство за гледање телефон без рака.[Материјал] : висококвалитетниот стп кожен материјал нуди одлично чувство на рака.[КАРАКТЕРИСТИКИ] : Ременот за зглоб доаѓа бесплатно со вклучен пакет за куќиште за паричник : 1* Куќиште За Паричник за i Phone 6/6 S Plus1xwrrist Ремен Ве Молиме Запомнете : Телефонот не Е Вклучен.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат