0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кака Џиџи Рачно Изработени 1,5 инчи Мешаат Тркалезна Лак Синдор/ Роли/ Кумкум Диби II Мулти Боја Кумкум Кутија За Подароци Пакет од 12 II

Кака Џиџи Рачно Изработени 1,5 инчи Мешаат Тркалезна Лак Синдор/ Роли/ Кумкум Диби II Мулти Боја Кумкум Кутија За Подароци Пакет

DEN 1561.60
Достапно за нарачка

Залиха

Сува Лак се користи за да се направи што ќе ви помогне лесно да се отворите. Совршена работа за ставање во сари за подароци на семејните функции и сите. Подарете ги овие лак диби поставени на вашите најблиски по повод дивали и навратри или какви било фестивали, тие ќе го сакаат ова. Лак диби лак диби сет од 12. Измешајте круг лак синдор диби. Сува Лак се користи за да се направи што ќе ви помогне лесно да се отворите. Совршена работа за ставање во сари за подароци на семејните функции и сите. Подарете ги овие лак диби поставени на вашите најблиски по повод дивали и навратри или какви било фестивали, тие ќе го сакаат ова. Лак диби лак диби сет од 12. Измешајте круг лак синдор диби. Овој Индиски Ракотворби може да биде совршен подарок за секоја фестивалска пригода Како Дивали, а може да се користи и за украсување на куќата како Трпезарија , Хотел , Ресторан , Канцелариски Корпоративен Подарок, Годишнина Од Бракот , Подарок За Свадба. Погоден за Декорација и подарок. Занаетчиите од раџастани го носат Ова диби на Отворено направено од ЛАК и завршено во повеќе бои. Овие диби може да се користат за чување роли , кумкум, синдор. Убаво изложба за домашна декорација и функција за брак. Многу корисен ново оженет младоженец. Подарете ги овие лак диби поставени на вашата сакана или подарете ги по повод навратри и дивали. украсете ја вашата маса за облекување со користење на овој комплет диби на синдор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат