0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
30 Парчиња ВАКИЈА Вештачки Цвеќиња Од Лале Вистински Допир Лалиња Лажен Букет Цвет Од Лале За Домашна Свадба Канцелариски Декор

30 Парчиња ВАКИЈА Вештачки Цвеќиња Од Лале Вистински Допир Лалиња Лажен Букет Цвет Од Лале За Домашна Свадба Канцелариски Декор

DEN 351.84
Достапно за нарачка

Залиха

Премиум : Изработен од висококвалитетен стп материјал и челична жица во внатрешноста на стеблото. Лажните лалиња изгледаат како вистински, безбедни за деца и домашни миленици и лесни за чистење. Големина : Вкупна должина околу 32 см/12,6 инчи. Дијаметар на пупка 2,7 см/ 1,1 инчи, Висина на Пупка 4,2 см/1,65 инчи. Стандардна големина погодна за секоја вазна. Карактеристики : реалните лалиња можат да донесат повеќе романтична атмосфера што ги прави луѓето добро расположение за еден ден. Тие се повторно најдобар избор за луѓе кои се алергични на цвеќиња, чуваат свежи засекогаш. Цвет, лисја и стебло се фиксираат заедно доста силни. Без избледување на бојата и без пад на цветот, чувајте свеж засекогаш. Апликација : цветовите од лале се одличен додаток за куќа, канцеларија, забава, градина, хотел, кафулиња, фестивал, прослава, свадба, букет за невести итн. Најдобар подарок за пријателите или семејството. Ако имате било какви прашања во врска со овој производ откако ќе добиете, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе го испрати или да ви даде целосна наплата. Спецификација : Материјал : PUColor : како слика големина : 32cm Application : Вклучен Е Пакет За Украсување На Свадба Во Домот : 30* Карактеристики На Вештачко Цвеќе : * Реална форма и донесете боја, изгледа како вистински лалиња. Без избледување на бојата и без паѓање на цвет, чувајте свеж засекогаш, исто така најдобар избор за луѓе кои се алергични на цвеќиња.* Вкупна должина околу 12,6 инчи, можете да исечете пократко ЗА самостојни или соодветни различни видови вазни.Забелешка : Големината може да биде неточност од 2 см/1 инч поради мерка на раката;Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот.Ако сакате да купите повеќе, добредојде побарајте рефус цена.Ве молиме слободно кажете ни дали имате било какви прашања во врска со нашите предмети или услуги.Ви благодариме за вашата посета!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат