0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Moonkie Силиконски Бебе Лигавчиња Во Собата на 2, BPA Слободен Водоотпорен Мека Издржливи Прилагодливи Силиконски Лигавчиња за Бебиња &засилувач; Мали Деца

Moonkie Силиконски Бебе Лигавчиња Во Собата на 2, BPA Слободен Водоотпорен Мека Издржливи Прилагодливи Силиконски Лигавчиња

DEN 191.68
Достапно за нарачка

Залиха

Чувајте го вашето малечко да се чувствува удобно и чисто со нашата забавна колекција на силикон bibs.No повеќе чистење истури на подот. Нема повеќе мирис. Безбеден и издржлив силиконски материјал-Бпа Слободен/фталат слободен. Лесно се чисти Со плакнење под проточна вода и бришење чисто. Безбедна машина за миење садови, заштедете вода, заштедете време. Лесно за чување во кеси за пелени-патување погодно особено За Родителите. Димензиите на производот е 11,7 "€ 9 "€ 1.8". 100% Силикон. Увезени. Безбеден Материјал-силиконските лигавчиња изработени од врвен силиконски материјал за храна, кој е без БПА,потрајни, безбедни и удобни за вашите бебиња.100% безбедно за вашето бебе да гризе и не ја повредува кожата на вашето бебе. Прилагодлив Дизајн-Врзете околу вратот за да спречите лесно извлекување и безбедно да останете на малите деца.Четири големина на вратот за да се олесни употребата на различни возрасни групи на доенчиња и мали деца. Димензиите на производот е 11,7 "€ 9 "€ 1.8". Џеб за Фаќање храна - нашите силиконски лигавчиња дизајнираат со џеб за фаќање со голем капацитет кој може да ја фати храната од устата на бебето без да се истури. Тоа е добар помошник за бебињата. Лесен За Чистење-Водоотпорен и отпорен на дамки. Само користете сапуница или друга вода за детергент за да ја измиете. Безбедна машина за миење садови. ГАРАНЦИЈА-Нашите силиконски лигавчиња доаѓаат СО ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА-знаеме дека понекогаш несреќи се случуваат само за да ве покриеме.Покрај тоа, ако не сте задоволни со нашите библиотеки, ние ќе го вратиме вашето купување! контактирајте не во секое време. 100% Силикон. Увезени. Безбеден Материјал-силиконските лигавчиња изработени од врвен силиконски материјал за храна, кој е без БПА,потрајни, безбедни и удобни за вашите бебиња.100% безбедно за вашето бебе да гризе и не ја повредува кожата на вашето бебе. Прилагодлив Дизајн-Врзете околу вратот за да спречите лесно извлекување и безбедно да останете на малите деца.Четири големина на вратот за да се олесни употребата на различни возрасни групи на доенчиња и мали деца. Димензиите на производот е 11,7 "€ 9 "€ 1.8". Џеб за Фаќање храна - нашите силиконски лигавчиња дизајнираат со џеб за фаќање со голем капацитет кој може да ја фати храната од устата на бебето без да се истури. Тоа е добар помошник за бебињата. Лесен За Чистење-Водоотпорен и отпорен на дамки. Само користете сапуница или друга вода за детергент за да ја измиете. Безбедна машина за миење садови. ГАРАНЦИЈА-Нашите силиконски лигавчиња доаѓаат СО ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА-знаеме дека понекогаш несреќи се случуваат само за да ве покриеме.Покрај тоа, ако не сте задоволни со нашите библиотеки, ние ќе го вратиме вашето купување! контактирајте не во секое време.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат