0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Производи од гума од челики морски 1 шупливо Д заптивка се продаваат и цени како 15/стапки и 30/стапки пред-исечени ленти со должина

Производи од гума од челики морски 1 шупливо Д заптивка се продаваат и цени како 15/стапки и 30/стапки пред-исечени ленти со

DEN 3191.84
Достапно за нарачка

Залиха

Овој печат нуди различни употреби, вклучувајќи прегради, отвори и пристапни врати. Направено со висококвалитетна гума за сунѓер на ЕПДМ за зголемена издржливост во сурови услови на животната средина. Лесен за инсталирање и поддржан со лепило за лепило отпорен на временски услови. Овозможува чист и готов изглед кога се применува, не покажувајќи грозни празнини. Достапно како 15/ft и 30/ft ленти пред намалување на должината. Овој печат нуди различни употреби, вклучувајќи прегради, отвори и пристапни врати. Направено со висококвалитетна гума за сунѓер на ЕПДМ за зголемена издржливост во сурови услови на животната средина. Лесен за инсталирање и поддржан со лепило за лепило отпорен на временски услови. Овозможува чист и готов изглед кога се применува, не покажувајќи грозни празнини. Достапно како 15/ft и 30/ft ленти пред намалување на должината. Овој подобрен дизајн на заптивката „Д“ има зголемена дебелина на wallидот и засилена врвот за да се спречи комплетот за компресија и да се одржи оптимален контакт за запечатување на профилот. Овој печат нуди различни употреби, вклучувајќи прегради, отвори и пристапни врати. Направено со висококвалитетна гума за сунѓер на ЕПДМ за зголемена издржливост во сурови услови на животната средина. Овој печат е лесен за инсталирање и поткрепена со лепила за лепило отпорна на временски услови. Секогаш се препорачува подготвување на површината на апликацијата со целосно отстранување на старите лепила и заптивки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат