0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
V-Moro нараквица компатибилна со Apple Watch Band 40mm 44mm жени со заштитен екран за заштита на екранот, мода рачно изработена еластична лента за бисери со целосна покривка за iWa

V-Moro нараквица компатибилна со Apple Watch Band 40mm 44mm жени со заштитен екран за заштита на екранот, мода рачно изработена

DEN 89.44
Достапно за нарачка

Залиха

За Apple Watch Band 40mm - Само компатибилен со 40мм Apple Watch Series 6, Apple Watch Series SE, Apple Watch Series 5, Apple Watch Series 4 [Iwatch не е вклучен]. Лесно за прилагодување-тоа е еден вид на големина, кој одговара за 5,2 "-7.3" женски зглобови. Заклучување на стилот, вклопете силно околу зглобот, лесен за носење и прилагодување, не е потребна тока. Уникатен стилски за i Watch 40мм - линија на прифатливи и стилски метални накит манжетни кои не само што даваат изјава, туку и служат како секојдневно, функционално парче накит, ви носи многу комплименти, исто така и моден подарок за неа. Добар опсег за замена за силиконски, кожа, најлон и друга метална лента за часовници на Apple. Лесно за инсталирање и отстранување - овој V -Moro 40mm Apple Watch Band со часовници на двата краја, што се заклучува на вашиот i Watch точно и безбедно. Лесно за инсталирање директно и отстранување со едно копче. Ние ги користиме најновите адаптери без завртки. Не се потребни алатки, нема лабави или изгубени завртки, нема „поп -испади“ и нема ризик за вашиот Apple Watch. Што добивате : 1* V-Moro Apple Watch Band 40mm + 1* Rhinestone заштитен случај. Пријателска и лесна за поддршка на услугите на клиентите, што ја прават вашата набавка апсолутно без ризик и можете да уживате во тестирањето на квалитетот и издржливоста! За Apple Watch Band 40mm - Само компатибилен со 40мм Apple Watch Series 6, Apple Watch Series SE, Apple Watch Series 5, Apple Watch Series 4 [Iwatch не е вклучен]. Лесно за прилагодување-тоа е еден вид на големина, кој одговара за 5,2 "-7.3" женски зглобови. Заклучување на стилот, вклопете силно околу зглобот, лесен за носење и прилагодување, не е потребна тока. Уникатен стилски за i Watch 40мм - линија на прифатливи и стилски метални накит манжетни кои не само што даваат изјава, туку и служат како секојдневно, функционално парче накит, ви носи многу комплименти, исто така и моден подарок за неа. Добар опсег за замена за силиконски, кожа, најлон и друга метална лента за часовници на Apple. Лесно за инсталирање и отстранување - овој V -Moro 40mm Apple Watch Band со часовници на двата краја, што се заклучува на вашиот i Watch точно и безбедно. Лесно за инсталирање директно и отстранување со едно копче. Ние ги користиме најновите адаптери без завртки. Не се потребни алатки, нема лабави или изгубени завртки, нема „поп -испади“ и нема ризик за вашиот Apple Watch. Што добивате : 1* V-Moro Apple Watch Band 40mm + 1* Rhinestone заштитен случај. Пријателска и лесна за поддршка на услугите на клиентите, што ја прават вашата набавка апсолутно без ризик и можете да уживате во тестирањето на квалитетот и издржливоста!

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат