0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Gpm алуминиум 6061 -t6 амортизер на горната капа по избор и оригинална x maxx 6s / x maxx 8s / xrt 8s амортизери - портокалови

Gpm алуминиум 6061 -t6 амортизер на горната капа по избор и оригинална x maxx 6s / x maxx 8s / xrt 8s амортизери - портокалови

DEN 481.60
Достапно за нарачка

Залиха

Направено од високо квалитетен алуминиум 6061-T6 материјал за поголема јачина и издржливост. Шок -капачето се совпаѓа со капакот на притисок на маслото за подобар ефект на запечатување на амортизерот. Врвот на амортизерот на шок ја задржува оригиналната дупка за издувни гасови што може да испушти вишок масло и воздух за време на инсталацијата. Пакетот вклучува : Топ капа - 4 парчиња. Оригинален број на делот за акции : 7764. Погодно и за опционални амортизери за GPM и за оригинални амортизери. Направено од високо квалитетен алуминиум 6061-T6 материјал за поголема јачина и издржливост. Шок -капачето се совпаѓа со капакот на притисок на маслото за подобар ефект на запечатување на амортизерот. Врвот на амортизерот на шок ја задржува оригиналната дупка за издувни гасови што може да испушти вишок масло и воздух за време на инсталацијата. Пакетот вклучува : Топ капа - 4 парчиња. Оригинален број на делот за акции : 7764. Погодно и за опционални амортизери за GPM и за оригинални амортизери. Алуминиум 6061-T6 амортизери Топ капа за GPM Факултативно и оригинално x maxx 6s / x maxx 8s / xrt 8s амортизери-портокалови • Изработено од високо квалитетен алуминиум 6061-T6 материјал за поголема јачина и издржливост. Шок -капачето се совпаѓа со капакот на притисок на маслото за подобар ефект на запечатување на амортизерот. Број на дел од делот : 7764. • Погодно и за опционални амортизери за GPM и за оригинални амортизери.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат