0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
X-Dree 13 PCS Electric Electric 1,5 mm до 6,5 mm Dia Twist Bits Set (13 Piezas DE 1,5 mm A 6,5 mm de Diámetro Twist Bits Set Set

X-Dree 13 PCS Electric Electric 1,5 mm до 6,5 mm Dia Twist Bits Set (13 Piezas DE 1,5 mm A 6,5 mm de Diámetro Twist Bits Set

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Име на производот : 13 во 1 сет за бит за вежбање со пресврт; Карактеристики : Директна дупка за вежба. Материјал : Алуминиум, HSS; Големина на случајот : Големина на случајот. 13,5 x 7,8 x 1,4cm/ 5.3 "x 3,1" x 0,55 "(l*w*t) : 13,5 x 7,8 x 1,4см/ 5,3" x 3,1 "x 0,55" (l*w*t); битна боја : сребро Тон. Тежина : 121g; Содржина на пакетот : Содржина на пакет (пезос : 121g; Contenido del Paquete : Contenido del Paquete. de perforación : 1 x 13 en 1 conjunto de brocas de perforación. 13 парчиња електрични 1,5 mm до 6,5 mm Dia twist бит -бит Поставете бит -големина (дијаметар * должина) : 1,5 x 4mm, 2 x 49mm, 2,5 x 56,7 mm, 3 x 60мм, 3,2 x 63mm, 3,5 x 70mm, 4 x 74mm, 4,5 x 80mm, 4,8 x 80mm, 5 x 86mm, 5.5. X 91,7mm, 6 x 93,6mm, 6,5 x 98,5 mm; погоден за дрво, подносно железо, алуминиум , пластика итн. Дизајнот на флејта со хеликс ќе го направи дупчењето да биде полесно и без напор; голема замена за вашиот досаден бит за вежбање за подобрување на ефикасноста на работата; Дизајнот на права дупчење е посоодветен за многу електрични вежби (тука не е вклучен). Опис на шпански13 Piezas de 1,5 mm A 6,5 mm de diámetro Twist Drib Bits Set Nombre del Producto : 13 en 1 juego de brocas helicoidales; características : vástago rectomaterial : aluminio, hss; tamaño de la caja : tamaño de la caja13.55 x 7,8 x 1,4cm / 5.3 '' x 3.1 '' x x 0,55 '' (l * w * t) : 13,5 x 7,8 x 1,4cm / 5.3 '' x 3,1 '' x 0,55 '' (l * w * t) ; Color de la Broca : Tono Playeadopeso : 121g; Contenido del Paquete : Contenido del Paquete1 x 13 en 1 Conjunto de Brocas de perforación : 1 x 13 en 1 Conjunto de Brocas de Perforación.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат