0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
RBX Women'sенски јога салата градник, атлетски моден салон за медиум/спортски градник со ниско влијание

RBX Women'sенски јога салата градник, атлетски моден салон за медиум/спортски градник со ниско влијание

DEN 286.40
Достапно за нарачка

Залиха

87% полиестер, 13% спандекс. Увезени. Повлекување на затворање. Машинско миење, смалете го суво ниско или лежено рамно на суво. Разновидна удобност- мазна, мека ткаенина за истегнување е дизајнирана со својства за влага за да ве одржи суви и удобни за време на тренингот или активност. Факултативна поддршка- отстранливи чаши за пена за изборна дополнителна поддршка кога сакате. Дизајн на дишење- Отворен дизајн на грбот обезбедува дополнителна вентилација за да ви помогне да се олади додека тренингот се загрева. Модерен атлетичар- Стилски лажичка за вратот, спортски градник на врвот за мало влијание врз активности со средно влијание како јога, одење и други вежби, дневна облека, секојдневно секојдневно облекување и многу повеќе. Лесно движење- Дизајн без ракави и ткаенина за истегнување овозможува лесно поставување и целосен опсег на движење за подвижност без одвраќање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат