0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мешано дрво со х-гасови, обработка на дрво 1520x200mm 100 решетки со абразивна пескава појас шкурка (Sander Machine Woodworking 1520x200mm 100 Grit Lijadora abrasiva lija lija

Мешано дрво со х-гасови, обработка на дрво 1520x200mm 100 решетки со абразивна пескава појас шкурка (Sander Machine Woodworking

DEN 683.20
Достапно за нарачка

Залиха

Главен материјал : абразивен; Содржина на пакет : 1 x Појасен појас. Име на производот : Појасен појас; Тежина : 272g. Грануларност : 100. Севкупна големина : 1520 x 200mm / 59,8 "x 7,9" (l * w) (вкупно Тамањо : 1520 x 200 mm / 59,8 '' x 7,9 '' (l * w). Главна боја : темно кафеава (боја principal : Marrón oscuro. Main Material : Abrasive; Package Content : 1 x Sanding Belt. Product Name : Sanding Belt; Weight : 272g. Granularity : 100. Overall Size : 1520 x 200mm/59.8" x 7.9"(L*W)( Вкупно Тамањо : 1520 x 200 mm / 59,8 '' x 7,9 '' (l * w). Главна боја : темно кафеава (директор на боја : Маран Оскуро. Сандер машина за обработка на дрво 1520х200мм 100 Абразивни шпедици за пескаж на ремен се дизајнирани да се користат суви . Тие се совршени за употреба на дрво, метал и кожа. За универзална примена на скоро сите површини. Машинска обработка на дрво 1520x200mm 100 Grit Lijadora abrasiva lija lijamatery materian : abrasivo; contenido del paquete : 1 x cinturón de lijadonombre del producto : cinturón de lijado; Пезо : 272 ggranularidad : 100 Tamaño Вкупно : 1520 x 200 mm / 59,8 '' x 7,9 '' (L * w) Главен директор на боја : Маран Оскуро.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат