0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Абоофан дипломиран фустан 2 пара дипломирање подароци за нејзините 2023 дипломски обетки за жени рачно изработени матура за матура, дабл капка обетки од средно учили

Абоофан дипломиран фустан 2 пара дипломирање подароци за нејзините 2023 дипломски обетки за жени рачно изработени матура за

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Од градинка до средно училиште, церемонии на колеџ и факултетска регалија - Дипломирањето е посебен ден и ние сакаме да изгледате најдобро со нашите класични обетки за дипломирање, тоа е важен иконски симболи на вашиот успех и гордост во вашето училиште. За дипломираните студенти, ваквите деликатни обетки со теми за дипломирање се совршени подароци, уникатни и значајни. За дипломираните студенти, ваквите деликатни обетки со тематски дипломирање се совршени подароци, уникатни и значајни. Специјалниот и моден дизајн ќе ве натера да изгледате уникатно, а лесниот дизајн го прави удобно да се носи. Нашите обетки за тасели за дипломирање во 2023 година се изработени од пристоен квалитет на легура и ситни мониста, без никл, бесплатна, трајна лесна и удобност за целодневно носење. Специјалниот и моден дизајн ќе ве натера да изгледате уникатно, а лесниот дизајн го прави удобно да се носи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат