0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
CGSignLab | „24 -часовен видео надзор -Класичен Браун“ прозорец за прицврстување | 5 x5

CGSignLab | „24 -часовен видео надзор -Класичен Браун“ прозорец за прицврстување | 5 x5

DEN 202.72
Достапно за нарачка

Залиха

Користи статички наместо традиционално лепило. Станува непроирен кога се печати; Направено од транспарентен винил. Отстранлив и еднократно. Вклучува инсталација Screeegee. Отпечатено во САД со целосна печатење во боја на работ до раб; Долготрајни УВ-мастила отпорни на избледени. Користи статички наместо традиционално лепило. Станува непроирен кога се печати; Направено од транспарентен винил. Отстранлив и еднократно. Вклучува инсталација Screeegee. Отпечатено во САД со целосна печатење во боја на работ до раб; Долготрајни УВ-мастила отпорни на избледени. Нашите декорации за прозорци се опција за едноставна, домашна декор со инсталација без гужва. Овие обезбедуваат прекрасен дисплеј во кој било прозорец, додека нудат додаден бонус на еднонасочна видливост за приватност. Плус, статичкото припивање не остава остаток. Отстранете го и повторно користете го ова парче како што сакате.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат