0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ододос Беспрекорен спортски градник со отстранлив влошки за жени, V вратот со ребрави од вратот Брами Лонглинг култура на врвот

Ододос Беспрекорен спортски градник со отстранлив влошки за жени, V вратот со ребрави од вратот Брами Лонглинг култура на врвот

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

88% најлон, 12% спандекс. Увезени. Повлекување на затворање. Наменето за тренинг со ниско влијание или секојдневно носење. -Необична ткаенина од ребра : Текстура во форма на кожа и мека ребра, 4-насочна ткаенина за истегнување направена со лесна технологија за плетење за удобно вклопување во форма. ➤ Управувачки каиш Crisscross Отворен дизајн на задниот дел за шармантна талент. -Подложни влошки : Вградени отстранливи гребени за лесна замена и чистење. Носете го овој врв како градник, или како самостоен култура!. ➤ Лесно да се совпаднете : Носете соло или прикажување под неискрено прикривање за моментална изјава, вклучена или надвор од душекот. Совршен придружник на нашите беспрекорни хеланки, или пакувања за дневен фустан и совршено совпаѓање со вашите омилени хеланки за вклопување во тренингот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат