0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Подложни за нос за замена на Blazerbuck за очила за сонце OOKley Parlay OO4143 - црна + црна

Подложни за нос за замена на Blazerbuck за очила за сонце OOKley Parlay OO4143 - црна + црна

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Увезени. Точно се вклопува во рамката Parlay OO4143. Пакетот вклучува : 2 парчиња црни стандардни влошки за нос. Материјал : Мека силиконска гума. Лесна замена за 90-дневна и заштита на квалитетот за 365-ден. 1% шанса да нè контактираат, ви доаѓаат задоволство од 101%. Увезени. Точно се вклопува во рамката Parlay OO4143. Пакетот вклучува : 2 парчиња црни стандардни влошки за нос. Материјал : Мека силиконска гума. Лесна замена за 90-дневна и заштита на квалитетот за 365-ден. 1% шанса да нè контактираат, ви доаѓаат задоволство од 101%. Ние сме блејзербак бренд да останеме реални, да ги одржуваме испитувањата потоа да се издвојуваат, како и нашиот живот; Сигурен пријател кој ќе ги задоволи скоро сите потреби во вашиот секојдневен живот. Кога се потпираме едни на други, потребни ни се вистински леќи на кои можеме да се потпреме; Свртете ја рамката назад кон оригиналот, фатете го вистинското јас навнатре, Blazerbuck ™ Направете го тоа можно и комплетно. Дизајнирано и тестирано од германски експерти - инсистираат на користење на најдобрата опрема и материјали за да се направи безбедност и пријатна оптичка производи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат