0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со сателитскиот радиус Toshiba 11 [Пакет од 2]

Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со сателитскиот радиус Toshiba 11 [Пакет од 2]

DEN 351.20
Достапно за нарачка

Залиха

Ултра-тенок и свилен екран за заштита на екранот, дизајниран специјално за сателитскиот радиус Toshiba 11. Благата анти-сјајна облога ја подобрува видливоста на екранот во амбиенталното светло со намалување на сјајот на екранот. Го штити екранот на сателитскиот радиус Toshiba 11 од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Цврсто се придржува на површината што нуди свиленкаста текстурирана површина. Пакетот вклучува : 2 x Toshiba Satellite Radius 11 заштитници на екранот и комплет за примена. Услови на амбиентална светлина и вишок светлина од сончева светлина или затворено осветлување ја нарушуваат видливоста и ја одвлекуваат интеракцијата со вашиот лаптоп. Целосниот мат лајт за сателитскиот радиус Toshiba 11 е благ заштитник на екранот против сјај, кој помага во намалување на сјајот и дифузни рефлексии кои помагаат во зголемена видливост. За разлика од обичниот заштитник на екранот против сјај, кој е обично мат текстуриран, Celicual Matte Lite има мазна текстура на свиленкаста површина што дава оптимална оптичка јасност и заштита на екранот. Заштитник на екранот базиран на филмови е лесен за примена цврсто придржувајќи се на рамната површина на екранот без заробени џебови на воздухот. Пакетот вклучува 2 заштитници на екранот за сателитскиот радиус Toshiba 11 и комплет за апликација.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат