0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Заварување нараквици, тиг, м, 9 во. Л, ПР

Заварување нараквици, тиг, м, 9 во. Л, ПР

DEN 655.84
Достапно за нарачка

Залиха

Нараквици, очила, заштита на ушите, маски и облека. Нараквици, очила, заштита на ушите, маски и облека. Ергономскиот Ironflex на Штајнер се крајните нараквици на Tig! Мека и издржлива премија жито од кожа од кожа на кенкин со поли -обложена и отпорна на пламен номксбек ја гушка раката за врвно вклопување и чувство.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат