0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Електросвич D4C0412N прекинувач, Ротари, 4P12T, 1,5a, 115V

Електросвич D4C0412N прекинувач, Ротари, 4P12T, 1,5a, 115V

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Цена за : Секој број на столбови : 4 Број на позиции на прекинувачот : 12 Агол на фрлање : 30 ° Тековен контакт AC MAX : 500 MA Контакт струја DC Max : 1.5 A Контакт напон AC MAX : 115 V контакт напон DC Max : 28 V Circuitry : СПДТ РОХС Усогласено : Да. Електросвич D4 C0412 N прекинувач, ротационен, 4 P12 T, 1,5a, 115 V.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат