0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Bahco 3840-300-8/12-SL-5P 12-инчен песок флекс наклон би метално сечило, 5-пакет

Bahco 3840-300-8/12-SL-5P 12-инчен песок флекс наклон би метално сечило, 5-пакет

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Бахко дво-металните лопати се совршена комбинација на јачина и флексибили. Сечилата имаат моќни заби на зацврстена, голема брзина, кои се заварени со електронски зрак на пролетна челична поддршка. Овој производ е произведен во Шведска. Пакет од 5 лопати. Дебелина на сечилото од 0,05-инчи и 8/12 заби на инч. Во облик на подобрени перформанси и прецизни заби. Сечилото е практично нераскинливо за сите материјали и видот на сечење, особено развиено за сечење метал. Се одликува со форма на наклон е за разни видови намалувања. Опис на производот Снежниот бахко 3840-300-8/12-SL-5 P 12-инчен Sandflex наклон Би-метална сечило 5 пакет има дебелина на сечилото од 0,05 инчи и 8/12 заби на инч. Тој е обликуван со подобрени перформанси и прецизни заби. Ова сечило е практично нераскинливо за сите материјали и видот на сечење, особено развиено за сечење метал. Обликот на наклонот е за разни видови намалувања. Од производителот BAHCO 3840-300-8/12-SL-5 P 12-инчен Sandflex наклон Би-метална сечило 5 пакет има дебелина на сечилото од 0,05 инчи и 8/12 заби на инчи. Тој е обликуван со подобрени перформанси и прецизни заби. Ова сечило е практично нераскинливо за сите материјали и видот на сечење, особено развиено за сечење метал. Обликот на наклонот е за разни видови намалувања.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат