0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Rip Curl Premium Wetty Trucker

Rip Curl Premium Wetty Trucker

DEN 479.20
Достапно за нарачка

Залиха

85% полиестер, 15% вискоза. Направени во САД или увезени. Затворање на привремено. Добијте максимална заштита за долго патување, облечена во капаче за премија за навивам RIP Curl Premium. Структуриран акрилен рамен врв. Затворање на привремено враќање. Поддршка на акрилна мрежа. Врежана значка за фронтално лого. Добијте максимална заштита за долго патување, облечена во капаче за премија за навивам RIP Curl Premium. Структуриран акрилен рамен врв. Затворање на привремено враќање. Поддршка на акрилна мрежа. Врежана значка за фронтално лого. 85% полиестер, 15% вискоза. Место чисто.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат