0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
СКМ СКМ за серијалот „Епл часовник“ 8/7 Ултра 41мм 45мм 38 40 42мм 44мм 49мм мек TPU шок -шок -заштитен заштитник браник за iwatch

СКМ СКМ за серијалот „Епл часовник“ 8/7 Ултра 41мм 45мм 38 40 42мм 44мм 49мм мек TPU шок -шок -заштитен заштитник браник за

DEN 254.40
Достапно за нарачка

Залиха

Компатибилност. Ултра серијалот за Apple Watch, ултра-тенкиот компјутер случај и овозможува брза и лесна инсталација, совршено вклопување за вашиот часовник. Материјал. Издржлив компјутер и материјал за миленичиња ги опфаќа екранот и рабовите, целосната покриеност го штити вашиот i Watch од гребнатини и абење. Design Smart Design овозможува пристап до сите контроли, копчиња, сензори и карактеристики на Apple Watch. Директно полнење без да го соблечете случајот за часовници. Заштитник на екранот : Заштитник на екранот за миленичиња материјал може постојано да се брише со крпа за очила за да се обезбеди јасност на екранот без да влијае на повторната употреба. (Совети) : Овој производ не е водоотпорен и не поддржува употреба додека пливањето. Ако заборавите да го тргнете или да го користите овој производ во теретана или за време на спортски активности, тоа може да предизвика да се заглави влагата помеѓу овој производ и екранот за часовници. Треба само да го избришете со чаша крпа. Компатибилност. Ултра серијалот за Apple Watch, ултра-тенкиот компјутер случај и овозможува брза и лесна инсталација, совршено вклопување за вашиот часовник. Материјал. Издржлив компјутер и материјал за миленичиња ги опфаќа екранот и рабовите, целосната покриеност го штити вашиот i Watch од гребнатини и абење. Design Smart Design овозможува пристап до сите контроли, копчиња, сензори и карактеристики на Apple Watch. Директно полнење без да го соблечете случајот за часовници. Заштитник на екранот : Заштитник на екранот за миленичиња материјал може постојано да се брише со крпа за очила за да се обезбеди јасност на екранот без да влијае на повторната употреба. (Совети) : Овој производ не е водоотпорен и не поддржува употреба додека пливањето. Ако заборавите да го тргнете или да го користите овој производ во теретана или за време на спортски активности, тоа може да предизвика да се заглави влагата помеѓу овој производ и екранот за часовници. Треба само да го избришете со чаша крпа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат