0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Lownwy Booty Bands за нозе и задник, ленти за отпорност на лизгање, тренингот за вежбање и тренинг на глутени ленти за жени

Lownwy Booty Bands за нозе и задник, ленти за отпорност на лизгање, тренингот за вежбање и тренинг на глутени ленти за жени

DEN 63.84
Достапно за нарачка

Залиха

Лентата за отпор е достапен во 9 варијации; 3 бои и 3 нивоа на јачина (почетник, средно, спортист). Не мора да се грижите за тоа прекумерно истегнување или премногу тешко, бидејќи ќе го најдете оној што најдобро ви одговара од нашите 9 варијации. Лентата за отпор е достапен во 9 варијации; 3 бои и 3 нивоа на јачина (почетник, средно, спортист). Леснотија на употреба и преносливост : Бендот доаѓа во идеални големини што овозможуваат да се носи каде и да одите. Ако сте подготвени да влезете во најдобра форма во вашиот живот и да ја постигнете обликот на плен што отсекогаш сте сакале, тогаш инвестирајте во бендови за плен денес. Овие плен ленти се дизајнирани да ви помогнат да ја запалите маснотиите од фунтата. Ви нуди погодност бидејќи ви овозможува да продолжите со рутината за вежбање каде и да сте. Можете да сметате на овие плен опсези за да не ја изгубите нивната еластичност, дури и во текот на многу години на употреба. Достапни во различни големини : Нашите плен ленти се едноставни за употреба и доаѓаат во различни димензии и нивоа на јачина. Што е најважно, ќе се осигураме дека ќе ве направиме задоволни со нашиот прифатлив отпорен бенд.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат