0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Летен сладолед молив случај Студентска канцелариска торбичка патент пенкало торба за козметика торба за училишни студенти канцеларии жени тинејџери девојчиња мо

Летен сладолед молив случај Студентска канцелариска торбичка патент пенкало торба за козметика торба за училишни студенти канцеларии

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

【Премиум материјал】 Направено од висококвалитетна водоотпорна крпа во Оксфорд. Против прашина, гребнатини и абразии. Подготвување и носење отпорни, издржливи за употреба. 【Мала големина Голем капацитет】 Димензија на случајот со моливи : 7.9x2.5x2,5 инчи. Овозможување до 20 тенки моливи и други предмети. Мал со едноставен дизајн, но има поголем капацитет. 【Мазен метален патент】 Модерен метален патент, тој е помазен и лесен за затворање и отворање, чувајте ги пенкалата за фонтани, моливи, маркери добро заштитени. 【Мулти-функција】 Користена како кутија со молив, торба за уметници, торба за козметика за шминка, организатор на биро, торба за канцелариски пенкани, држач за молив, торбичка за монети, канцеларија употреба итн. 【Совршен подарок】 Тоа е убав подарок за момчиња и девојчиња, млади и возрасни , Мажи и жени за дипломирање, роденденски подарок или назад на училиште. Случајот со тркалезни моливи никогаш не излегува од мода. Спецификации : Тип : Материјал за куќиште со молив : Големина на ткаенината Оксфорд : 7.9x2.5x2.5 инчи /20x6.3x6.3cm Погоден за : тинејџерки/момчиња/возрасни практични за складирање на училишни материјали, канцелариски материјали, четки за шминка, козметика, монети за употреба : Училиште, дом, канцеларија, уметност, пакет за патувања вклучува : 1 × Молив случај.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат