0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Производство на Венера 300W Трансформатор на пејзаж со низок напон со 12V светла за миење на wallидови со низок напон за осветлување на пејзаж за отворено за Ноќта на веш

Производство на Венера 300W Трансформатор на пејзаж со низок напон со 12V светла за миење на wallидови со низок напон за осветлување

DEN 1279.84
Достапно за нарачка

Залиха

Осветлување на пејзаж со низок напон. Овој комплет вклучува трансформатор со низок напон од 1 парчиња 300 W, 4 PCS 18 W 600 LED LED LED светла за миење на wallидот со низок напон. 100% излез 12 V/15 V мултифункционален трансформатор 300 W. Овој трансформатор може да постигне 100% излез на електрична енергија со 4 режими : на, авто, тајмер, астро. Нашиот трансформатор е способен да постави два временски периоди во текот на денот во режим на авто, тајмер и астро. Ви овозможува да поставите два временски периоди и да ги зголемите заштедите на енергија, да ги задоволите вашите потреби за поставување во различно време. Астрономски тајмер и приказ на преоптоварување. Режимот „Astro“ ја користи вашата географска локација за да го следи времето на изгрејсонце/зајдисонце за да ги одреди најдоброто време на вклучување/исклучување за максимална енергетска ефикасност. Сите функционални режими на овој трансформатор се визуелизираат и се прикажуваат на ЛЦД. И вклучено е преоптоварување. Ви овозможува да знаете и да ги пратите вкупната моќност на поврзаните уреди, а исто така има функција за заштита од преоптоварување за да ги елиминира сите проблеми предизвикани од преоптоварувањето. 4 PCS LED светла за миење на wallидот : Производство на венера на отворено светлосни тела 18 W 600 лумен, е идеален за осветлување на фасадата на зградата, знамиња, градини, дрвја и згради и подобрување на пејзажот на вашиот дом и архитектонските карактеристики со убави топли бели светла. Гаранција : 12 месеци-волона и задоволна услуга за клиенти и ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас. Getе ви се вратиме брзо. Осветлување на пејзаж со низок напон. Овој комплет вклучува трансформатор со низок напон од 1 парчиња 300 W, 4 PCS 18 W 600 LED LED LED светла за миење на wallидот со низок напон. 100% излез 12 V/15 V мултифункционален трансформатор 300 W. Овој трансформатор може да постигне 100% излез на електрична енергија со 4 режими : на, авто, тајмер, астро. Нашиот трансформатор е способен да постави два временски периоди во текот на денот во режим на авто, тајмер и астро. Ви овозможува да поставите два временски периоди и да ги зголемите заштедите на енергија, да ги задоволите вашите потреби за поставување во различно време. Астрономски тајмер и приказ на преоптоварување. Режимот „Astro“ ја користи вашата географска локација за да го следи времето на изгрејсонце/зајдисонце за да ги одреди најдоброто време на вклучување/исклучување за максимална енергетска ефикасност. Сите функционални режими на овој трансформатор се визуелизираат и се прикажуваат на ЛЦД. И вклучено е преоптоварување. Ви овозможува да знаете и да ги пратите вкупната моќност на поврзаните уреди, а исто така има функција за заштита од преоптоварување за да ги елиминира сите проблеми предизвикани од преоптоварувањето. 4 PCS LED светла за миење на wallидот : Производство на венера на отворено светлосни тела 18 W 600 лумен, е идеален за осветлување на фасадата на зградата, знамиња, градини, дрвја и згради и подобрување на пејзажот на вашиот дом и архитектонските карактеристики со убави топли бели светла. Гаранција : 12 месеци-волона и задоволна услуга за клиенти и ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас. Getе ви се вратиме брзо.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат