0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Компатибилен со Apple Watch Band 49mm 45mm 44mm 42mm, оригинални кожни ленти ленти за iWatch Ultra SE2 SE Series 8 7 6 5 4 3 9, морнарица сино кафе кафеава црна лента со црн адаптер, заштитник на екр?

Компатибилен со Apple Watch Band 49mm 45mm 44mm 42mm, оригинални кожни ленти ленти за iWatch Ultra SE2 SE Series 8 7 6 5 4 3

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Затворање на тока. 【4 пакет- Дизајн на кожа со двојно слој】 Компатибилен со Apple Watch 49mm 45mm 44mm 42mm Сите модели, вклучувајќи : Серија 8 / Ultra / Series 7 / Series 6 / Серија 5 / Серија 4 / Серија 3 / Серија 2 / Серија 1 / SE / СЕ 2 / Спорт. Погодни за 6,87 ''-8.81 '' (174мм-223мм) зглоб. 【Заштитник на екранот 2x како подарок】 2x заштитник на екранот како подарок. 【Премиум 100% оригинална кожа лента】 Премиум мека врвна оригинална кожа со модерен занаетчиство, нов стилски дизајн, пријателски за кожата, удобно чувство на допир на вашиот зглоб. А внатрешната обвивка е исто така изработена од кожа од теле. 【Црниот адаптер за не'рѓосувачки челик lisp】 C.M Watch Band користи модерен дизајн на кожа стил со црна тока од не'рѓосувачки челик, удобен и лесен за размена. Конекторите за часовници за часовници и тока се компатибилни со Apple Watch Series 8/7/6/5/4/3/2/1/SE/SE 2 Ultra All Models. Може да биде машки или женски, едноставен, но привлечен, изгледа фантастично и да даде убав професионален изглед во секоја пригода. 【Што добивате】 1x црна кожа лента, 1x кафеава кожа лента, 1x сива кожа лента, 1x морнарица сина кожа лента, 2x заштитник на екранот. 【12 месеци гаранција без ризик】 : Ако во кое било време вашиот бенд згасне или паузи во првите 12 месеци, можете да не контактирате за замена или целосна наплата. [Не вклучувајќи го и Apple Watch]. Затворање на тока. 【4 пакет- Дизајн на кожа со двојно слој】 Компатибилен со Apple Watch 49mm 45mm 44mm 42mm Сите модели, вклучувајќи : Серија 8 / Ultra / Series 7 / Series 6 / Серија 5 / Серија 4 / Серија 3 / Серија 2 / Серија 1 / SE / СЕ 2 / Спорт. Погодни за 6,87 ''-8.81 '' (174мм-223мм) зглоб. 【Заштитник на екранот 2x како подарок】 2x заштитник на екранот како подарок. 【Премиум 100% оригинална кожа лента】 Премиум мека врвна оригинална кожа со модерен занаетчиство, нов стилски дизајн, пријателски за кожата, удобно чувство на допир на вашиот зглоб. А внатрешната обвивка е исто така изработена од кожа од теле. 【Црниот адаптер за не'рѓосувачки челик lisp】 C.M Watch Band користи модерен дизајн на кожа стил со црна тока од не'рѓосувачки челик, удобен и лесен за размена. Конекторите за часовници за часовници и тока се компатибилни со Apple Watch Series 8/7/6/5/4/3/2/1/SE/SE 2 Ultra All Models. Може да биде машки или женски, едноставен, но привлечен, изгледа фантастично и да даде убав професионален изглед во секоја пригода. 【Што добивате】 1x црна кожа лента, 1x кафеава кожа лента, 1x сива кожа лента, 1x морнарица сина кожа лента, 2x заштитник на екранот. 【12 месеци гаранција без ризик】 : Ако во кое било време вашиот бенд згасне или паузи во првите 12 месеци, можете да не контактирате за замена или целосна наплата. [Не вклучувајќи го и Apple Watch].

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат