0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Работна столица прилагодлива со тркала , столче кујна со розова синтетичка кожа седиште , прилагодлива висина 43-53 см , Поддржана тежина 160 кг , фризерски сечење с

Работна столица прилагодлива со тркала , столче кујна со розова синтетичка кожа седиште , прилагодлива висина 43-53 см , Поддржана

DEN 804.80
Достапно за нарачка

Залиха

Поради различни алатки за мерење, може да се појават мали грешки. Дизајн на хуманизација на килими : Столицата е прилагодлива во висина и седиштето може да се ротира 360 ° што го олеснува столицата да се прилагоди на различните големини на телото и да понуди слобода на движење. Цилиндер гарантиран со висок квалитет со сертификација на SGS, тест за безбедност, зголемување на безбедноста и стабилноста, со одмор на нозете обезбедува дополнителна удобност. Ротација на 360 ° : Ротација на 360 °, разговор со други, може лесно да се реализира без да се премести седиштето. Елегантниот потпис на Foots обезбедува дополнителна удобност за вашите клиенти, висококвалитетна пумпа за нозе и позлатена хром. Поради различни алатки за мерење, може да се појават мали грешки. Дизајн на хуманизација на килими : Столицата е прилагодлива во висина и седиштето може да се ротира 360 ° што го олеснува столицата да се прилагоди на различните големини на телото и да понуди слобода на движење. Цилиндер гарантиран со висок квалитет со сертификација на SGS, тест за безбедност, зголемување на безбедноста и стабилноста, со одмор на нозете обезбедува дополнителна удобност. Ротација на 360 ° : Ротација на 360 °, разговор со други, може лесно да се реализира без да се премести седиштето. Елегантниот потпис на Foots обезбедува дополнителна удобност за вашите клиенти, висококвалитетна пумпа за нозе и позлатена хром. Овој нов класичен бербер килим е многу тежок и има класичен дизајн на берберница. Овој килим нуди стилски изглед. Едноставно склопување : Дизајнот го олеснува да се направи во цел сет за кој било салон; Овој бербер килим е лесен за инсталирање (потребно склопување) Материјал : ПВЦ кожа, не'рѓосувачки челик, сунѓер со висока густина за бришење, лесен за склопување, погоден за кој било класичен дизајн во која било берберска продавница : * Рачно мерење, големината на производот и физичкиот предмет може да имаат Грешка од 1 ~ 2 см*Производите се земаат во натура, но заради разликата на светлината, опремата, аголот на снимање и компјутерската резолуција, примените предмети и фотографии може да бидат различни, предмет на вистинскиот производ.*Ве молиме строго следете Упатства за оптоварување на производот по купувањето и строго забранува употреба на прекумерна тежина. Оваа столица на седлото е идеален помошник за сите поврзани практичари, вклучително и фризери, козметичари, бербери, стоматолози, производители на тетоважи. Тоа нуди удобност и голема флексибилност. Постојано е прилагодливо со висина и вртење на 360 степени. Основата на бранот не само што ја прави оваа столица цврста, туку и есилно отстранлива. Хидрауличниот дизајн нуди многу поголема погодност за прилагодување на висината. Уживајќи во одлични перформанси и конкурентна цена, оваа салон столица е вашиот најдобар избор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат