0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Тоа е во мојот држач за далечински управувач на знамето на ДНК Уругвај

Тоа е во мојот држач за далечински управувач на знамето на ДНК Уругвај

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

СТП кожа. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од PU кожа за да се спречат гребнатини и издржливи. Мултифункција : 5 оддели дизајнирани да држат разни далечински управувачи, канцелариски материјали, четки за шминка, пенкала, моливи и многу повеќе. Големина : 8.3 "(l) x 2,9" (w) x 4.7 "(ж), нема да заземе премногу простор, но може да ги задоволи вашите потреби за складирање и да ви даде уредна и убава работна површина. кутијата е погодна за разни сцени во животот. Табела, дневна соба, студија, спална соба и канцеларија, итн. вашето семејство и пријатели, обезбедување на големо искуство за секого со различни потреби. ПУ кожа. Направено во САД или увезени. Материјал : Направено од кожена пумпа за да спречи гребнатини и издржливи. Мултифункции : 5 оддели дизајнирани да држат разни далечински управувачи, канцелариски материјали, шминка четки, пенкала, моливи и повеќе. Големина : 8.3 "(л) x 2,9" (w) x 4.7 "(ч), нема да заземе премногу простор, но може да ги задоволи вашите потреби за складирање и да ви даде уредно и убава работна површина. Повод : Кутијата за складирање е погодна за разни сцени во животот. Табела, дневна соба, студија, спална соба и канцеларија, итн., Направете ја вашата работна површина уредна и убава додека украсувате. Совршен подарок : Прекрасно изработената кутија за складирање далечински управувач може да се даде и како подарок за вашето семејство и пријатели, обезбедувајќи големо искуство за сите со различни потреби. Повеќе од само кутија за складирање на далечински управувач! Направено од висококвалитетни материјали, достапни во најразлични бои и обрасци, совршено ја украсува вашата работна маса додека ги чува работите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат