0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Вивохом Божиќно предводено осветлена 6,9 метри долга надувување Дедо Мраз на санки со ирдери и кутии за подароци и 8ft Висина на надувување на новогодишно дрво со пин?

Вивохом Божиќно предводено осветлена 6,9 метри долга надувување Дедо Мраз на санки со ирдери и кутии за подароци и 8ft Висина

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Создадете празнична атмосфера - Уникатниот дизајн на серијалот за декорација на дворот на дворот Vivohome ќе му даде на вашиот двор радосна вибрација; Тие го привлекуваат и воодушевуваат вашето семејство, пријатели, гости и деца во времето на повторно обединување; Светлата што трепкаат ги прават да изгледаат пореално за подобрување на одликите за празници. Внатрешни LED светла - Користејќи ги вградените LED светилки кои испуштаат бели светла, тие се совршени за ноќни дисплеи; Празничните украси се вклопуваат хармонично со белците на снежните денови во вашата градина, привлекувајќи ги децата и членовите на семејството да уживаат во овој весел празник заедно. Брза инфлација, тие исто така доаѓаат со торбата за носење за складирање откако ќе завршите со нив, а компактниот дизајн ги прави лесни за носење и складирање на мали простори. Внимателен дизајн - Направен од висококвалитетен полиестерски материјал, тие се безбедни и издржливи за употреба; Ви даваат одлично корисничко искуство со низок шум кога користите, без оглед на затворено или на отворено; Продолжениот кабел за напојување е погоден за да го ставите на различни места, како што се градината, тревникот, задниот двор, дворот, внатрешен двор и слично. Стабилна поддршка - пакетот содржи јажиња и влогови на земја за да обезбеди дополнителна поддршка, така што тие се многу стабилни кога користат надвор; На површината има патент, ве молиме запомнете да го поштедите пред да се надува, што ќе обезбеди перформанси на запечатување и ефект на инфлација на Божиќната декорација. Одлична декорација на фестивалот - доаѓа со живописни светла за внатрешни работи за нежно осветлување за мек, амбиентален сјај и да им донесе радост и среќа на соседите, пријателите и семејството за дополнително распоред на празникот; Светлата што трепкаат ја прават Божиќната декорација да изгледа пореална за подобрување на карактеристиките на фестивалот. Одлична декорација на фестивалот - доаѓа со живописни светла за внатрешни работи за нежно осветлување за мек, амбиентален сјај и да им донесе радост и среќа на соседите, пријателите и семејството за дополнително распоред на празникот; Светлата што трепкаат ја прават Божиќната декорација да изгледа пореална за подобрување на карактеристиките на фестивалот. Како ќе создадете возбудлив и незаборавен Божиќ со вашето семејство и пријатели? Одговорот е да ги поздравите со прекрасни украси за надувување! Божиќната серија на надувување на Вивохом е идеален украс за вашиот одмор. Атрактивниот изглед и пенливи светла ги тера да прикажат интересна атмосфера која веднаш ќе ја претвори вашата градина или двор на прекрасно место.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат