0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Телефонски телефон за меканикс алатки за отворање метални 10 парчиња сребрени 0,3 мм дебели за мобилен телефон компјутерски таблет лаптоп лаптоп LCD екран Поправка на

Телефонски телефон за меканикс алатки за отворање метални 10 парчиња сребрени 0,3 мм дебели за мобилен телефон компјутерски

DEN 190.24
Достапно за нарачка

Залиха

Алатката за отворање на екранот Pry главно се користи за поправка на компјутери, лаптопи, работна површина, мобилни телефони, итн. Тој е важен додаток на алатките за поправка, што може да го отвори екранот без да го оштети екранот. Може да се користи и за избор на гитара за да свири гитара. Телефонски алатки за отворање на Pry, е во големина на : 0,3мм/0,01-инчен дебелина, 32мм x 32mm/1,26-инчен x 1,26-инчен (L*W). Мала големина, мала тежина, лесна за носење; Лесен за употреба и практичен; Добра цврстина; Еднократно. Чекори на инсталација : 1. Изберете Телефонски алатки за отворање на Pry со умерена дебелина; 2. Отворете го отворете го и одделете го екранот. Ве молиме, обрнете внимание на изборот на алатките за отворање на телефонот со соодветна големина, особено дебелината на алатките за отворање на телефонот. Алатката за отворање на екранот Pry главно се користи за поправка на компјутери, лаптопи, работна површина, мобилни телефони, итн. Тој е важен додаток на алатките за поправка, што може да го отвори екранот без да го оштети екранот. Може да се користи и за избор на гитара за да свири гитара. Телефонски алатки за отворање на Pry, е во големина на : 0,3мм/0,01-инчен дебелина, 32мм x 32mm/1,26-инчен x 1,26-инчен (L*W). Мала големина, мала тежина, лесна за носење; Лесен за употреба и практичен; Добра цврстина; Еднократно. Чекори на инсталација : 1. Изберете Телефонски алатки за отворање на Pry со умерена дебелина; 2. Отворете го отворете го и одделете го екранот. Ве молиме, обрнете внимание на изборот на алатките за отворање на телефонот со соодветна големина, особено дебелината на алатките за отворање на телефонот. Алатката за отворање на екранот Pry главно се користи за поправка на компјутери, лаптопи, работна површина, мобилни телефони, итн. Тој е важен додаток на алатките за поправка, што може да го отвори екранот без да го оштети екранот. Може да се користи и за избор на гитара за да свири гитара.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат