0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
6 in. 24 TPI Би-метална реципроцитет на пила, 4 пакувања

6 in. 24 TPI Би-метална реципроцитет на пила, 4 пакувања

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

✅ 6 in. 24 TPI Би-метална реципроцитет на пила, 4 пакувања. ✅ Трајна дво-метална конструкција за 3x подолг живот*. ✅ Оптимизиран дизајн на забите за различни апликации. ✅ Тенкиот Керф со нелеплива обвивка произведува брзи, беспрекорни намалувања. ✅ Преголемите сечи на сечилото низ најтешкиот материјал. ✅ 6 in. 24 TPI Би-метална реципроцитет на пила, 4 пакувања. ✅ Трајна дво-метална конструкција за 3x подолг живот*. ✅ Оптимизиран дизајн на забите за различни апликации. ✅ Тенкиот Керф со нелеплива обвивка произведува брзи, беспрекорни намалувања. ✅ Преголемите сечи на сечилото низ најтешкиот материјал. 1977a-B4 Забите од 24 TPI се оптимизирани за да се справат со најразлични метали, додека телото 1 in.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат