0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
NPLE-1pc дама погодност магична коса за сушење на косата Брзо суво капа 6023см B160c

NPLE-1pc дама погодност магична коса за сушење на косата Брзо суво капа 6023см B160c

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Материјал : Микрофибер. Големина : околу 60 см х 23см. Боја : измешано по случаен избор. Количина : 1 парчиња. Опис : Материјал : Големина на микрофибер : Околу 60см x 23cm Боја : измешано со случајна количина : 1 парчиња Конверзија : 1 мм = 0,0394 инчи, 1 инч = 25.4мм Белешка : прикажаната слика е претстава на предметот, ќе добиете од Достапно многу. Сликата може да се појави поголема на вашиот екран. Бојата може да варира малку како резултат на поставувањето на бојата на секој поединечен монитор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат