0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
HK5 20 парчиња алуминиум Затворен крај на тешкиот тркала Ореви + Копче за приклучок M12 x 1,5мм

HK5 20 парчиња алуминиум Затворен крај на тешкиот тркала Ореви + Копче за приклучок M12 x 1,5мм

DEN 167.84
Достапно за нарачка

Залиха

Fitment - Поставете на тркала обетка со тема од M12 x 1,5мм. Дизајн - висококвалитетен алуминиум и челик. Инсталација - Лесно за инсталирање на директно завртка. Сосема нова ставка и никогаш порано не е инсталирана. Гаранција - Политика за бесплатно враќање од 30 дена - Ако имате какви било прашања во врска со производи, слободно контактирајте не. Подготовка : Поставете на тркала обетка со теми за навој од M12 x 1,5мм Опис : Сосема ново користено или инсталирано високо квалитетен алуминиум / челичен материјал од близок приемник за приемник, ламби за лавчиња се 1,73 "(44мм) долги лесни за инсталирање, директно завртка за завртки, директно завртки Пакетот вклучува : 16 x Lugnuts 4 x Security Lugs 2 x Заклучување на ореви за заклучување Адаптер 1 x приклучок за инсталирање на клуч за приклучок не е вклучена.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат