0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Нов LON0167 M5X150MM 304 Извршен не'рѓосувачки челик двојно сигурна ефикасност на крајот

Нов LON0167 M5X150MM 304 Извршен не'рѓосувачки челик двојно сигурна ефикасност на крајот

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Материјал : 304 (издржлив во употреба) не'рѓосувачки челик; Име на производот : двојно (најновата технологија) КРАЈ СТУД; Тежина на високо-производи : 91g. Содржина на пакетот : безгрешно 5 парчиња x двојно крајно обетка; Неискриена големина на конец : M5 Inimable / 0.2 ". Главна боја : внимателно избран сребрен тон; тема на темата : умот-дува 0,8мм. Вкупна должина : потрошена 150мм / 5,9"; Стил на нишка : Квинтесенцијална делумно нишка. Квалитет на завртки : Совршен во изработката m5 x 150мм; Должина на крајната нишка : 27мм / 1.06 "(секој). Материјал : 304 (издржлив во употреба) не'рѓосувачки челик; Име на производот : двојно (најновата технологија) Крај на студии; Тежина на производот со високи производи : 91g. Содржина на пакет : безгрешна 5 парчиња x двојно КРАЈ СТУД; Неиставена големина на конец : M5 Inimable / 0.2 ". Главна боја : Внимателно избран сребрен тон; Тема на темата : Умот-дува 0,8 мм. Вкупна должина : Долгост 150мм / 5,9 "; Стил на конец : Квинтесенцијална делумно нишка. Квалитет на завртката : Совршен во изработката M5 x 150mm; уредна нишка крајна должина : 27мм / 1.06" (секоја). Совети : Поради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата што постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да купите. Ви благодарам! Дијаметар од 5 мм навој два умерен врв на цените 150мм должина Тесна прилагодлива работна сила за челик за притискање на челична прачка се користи за препорачан RC авион.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат