0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Заштитник на екранот на лаптопот Chambu 2 пакет за Asus Zenbook Flip 13 лаптоп 13.3 ”o i5-2.4 GHz10 Pine UX363EA-DH51T Анти-сјај и чист филм меур бесплатно како свила, намалете го вирусот на очит

Заштитник на екранот на лаптопот Chambu 2 пакет за Asus Zenbook Flip 13 лаптоп 13.3 ”o i5-2.4 GHz10 Pine UX363EA-DH51T Анти-сјај

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Погледнете го името на насловот за конкурентско име на моделот на лаптоп пред да поставите нарачка. Тој се натпреварува само со името на моделот споменато во насловот и не со друг лаптоп. Овој заштитник на филтерот на екранот опфаќа само активна област на екранот. Тоа значи дека не ги покрива вашите лаптопски рамки. Ова е само за активен дел од екранот. Ова не е калено стакло, ова е заштитник на екранот за миленичиња како хартија и е ултра тенка. Ова е конкурентно со сите пенкала и игла. Овој материјал е анти -сјај, мат финиш, анти -отпечаток, доказ за прашина, анти -гребење. Блокови сина светлина и УВ светлина : 5-слој дизајн на нашиот филтер за сина светлина ги намалува ефектите на сините светлосни бранови од 420-460 нанометри. Оптички транспарентен леплив слој и пренесување на најмалку 85% обезбедуваат јасност на сликата без пикселација. Анти-сјај : Филмот за заштита на лаптопот на лаптопот со мат, користејќи ја истата технологија како е-читачот мат екран, без сјај на екранот, дури и во светла сончева светлина, без заслепувачки, лесно читање на отворено или под светлина. Ова е УВ и сино светло блокирање и заштита од напрегање на очите. Лесен за инсталирање : Овој заштитник на екранот е многу лесен за инсталирање. Неговото советување е да гледате видео пред инсталацијата. Тоа е едноставно како што тоа дете може да го примени и тоа. Не е потребно претходно искуство за да се инсталира ова. Само излупете, спреј, нанесете и чистете. Тоа е толку едноставно. Ако се соочите со какви било потешкотии, контактирајте не. Ова е транспарентно и скоро невидливо по инсталацијата. Ова ви дава огромно искуство во допир, ова е непречено како и свилениот допир и работи како и заштитата. Ова е тенок материјал од ултира се чувствува како хартија. 2 заштитник на екранот, 2 суви марамчиња, 2 влажни марамчиња, 1 крпа, 1 спреј за инсталација. 2 заштитник на екранот, 2 суви марамчиња, 2 влажни марамчиња, 1 крпа, 1 спреј за инсталација. Опис на производот Ве молиме, погледнете го насловот за компатибилно име на моделот пред да поставите нарачка или контактирајте не ако имате какви било прашања. Овој заштитник на лаптоп екранот вклучува 2 лаптоп мат финиш анти -сјајни заштитни филтри за филтрирање на сини екран, 2 сетови марамчиња, 1 крпа, 1 спреј за инсталација и една водечка белешки. Ова е анти -сјај, анти -отпечаток, сина светлина за блокирање на екранот / филтер. Ова е отпорност на гребење и е мала тежина и транспарентен. Овој заштитник на екранот е скоро невидлив по неговата инсталација. Ова е многу лесно да се примени. Нема потреба од никаква експертиза за инсталација. Овој заштитник на филтерот на екранот има следниве карактеристики. - Анти -сина - анти -отпечаток - анти -сјај - Отпорност на гребење - Заштита на очите - Доказ за вода - Лесен за инсталирање - Невидлива по инсталацијата - мазна како свила - компатибилен со сите пенкало / стилус - ултра лесна тежина на производителот за контакт Информации за контакт : BMFashion022017@gmail. com.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат